dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Świeradów-Zdrój

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

Dom z tarasem

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Oferta sprzedaży - dom jednorodzinny Z dużą działką I budynkiem usługowym | świeradów zdrój Biuro Nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

18 960 000 zł23 700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jedyny tak duży grunt w centrum miasta. Przeznaczony mw/ut pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługi turystyki, przeznaczenie dopuszczalne: usługi handlu detalicznego, gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

960 075 zł42,67 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W pełni wyposażony apartament zlokalizowany w nowoczesnym budynku z pięknym widokiem na Góry Izerskie. Gotowy biznes z 10-letnią umową o zarządzanie i 8% stopą zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł12 856 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka rolna położona w Czarniewie Zdrój. Powierzchnia 1,2856 ha, klasoużytki łv. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol R - tereny rolne. Wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w sercu Gór Izerskich. Doskonała inwestycja dla osób szukających swojego miejsca w górach, dla par czy rodzin. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w górach? Wyobraź sobie poranek z widokiem na góry, zapach lasu i ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków. To idealne miejsce, by spełnić te marzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

340 000 zł450 m² 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania duży budynek mieszkalny położony około 6 km od Świeradowa Zdój. Budynek nadaje do zaadaptowania na wynajem krótkoterminowy lub agroturystykę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

651 491 zł54,87 m² 11 873,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty brama do natury to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch kameralnych apartamentowców zlokalizowana w sąsiedztwie Czarciego Młyna i Izerskiej Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dolna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

449 000 zł300 m² 1 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom w cenie mieszkania! Działka o powierzchni 1340 m2. W planie zagospodarowania przeznaczenie mn/ut - zabudowa mieszkaniowa oraz usługi turystyki. Duży budynek z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Osiedlowa

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 530 000 zł5 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dla Biura Nieruchomości! unikalna działka inwestycyjna W świeradowie-zdroju ? Świeradów-Zdrój, ul. Osiedlowa / Podgórna ? Powierzchnia działki: 5500 m ? Cena: 2 530.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 629 320 zł11 638 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko U nas, nie szukaj dalej Świeradów-Zdrój | Ekskluzywna działka w otulinie lasu z panoramicznym widokiem Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:783 m²

Budynek mieszkalny w Świeradowie Zdroju Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej u podnóża Stogu Izerskiego. Stąd to tylko 950m do nowej wieży widokowej Sky Walk, 2,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł99,90 m² 1 991,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - 99,9 m - Świeradów-Zdrój Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 99,9 m , położony na parterze budynku wśród zabudowy wielorodzinnej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Mały zgrabny domek położony przy jednej z głównych ulic Świeradowa. Działka w mpzp przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną lub usługi nieuciążliwe. Zabudowa do trzech kondygnacji. Jako.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jaskółcza

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 999 000 zł537,50 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 127 m²

Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. Jaskółcza Powierzchnia budynku: 533 m Działka: ponad 4127 m Ilość miejsc noclegowych do 30 Kluczowe korzyści biznesowe: - gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

555 000 zł98,70 m² 5 623,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeradów-Zdrój | 98,70 m , 3 pokoje po remoncie w kamienicy z lat 20. | szklana loggia, ogródek, piwnica, strych, garaż murowany Na sprzedaż stylowe, słoneczne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

187 000 zł800 m² 233,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na nowym osiedlu w Czerniawie Zdrój. Powierzchnia 800 m2. Przepiękny widok na Stóg Izerski. Cisza i spokój to główne atuty tej inwestycji. Wszystkie media w drodze ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne mieszkania usytuowane w kameralnej willi (dwie osobne księgi wieczyste na lokale). Na parterze mieszkanie o powierzchni 57,13m2 składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

188 000 zł800 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

. Świeradów - Zdrój. działki budowlane. pow.800-850m2. widok-panorama gór. otoczenie: góry, lasy, łąki, jeziora. wyjątkowo piękna lokalizacja. kompleks "osiedle Świeradów-Zdrój". Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach, ul. Traugutta

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 990 000 zł4 663 m² 426,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedna z najwyżej położonych działek budowlanych w Świeradowie-Zdroju. Prawie pół hektara graniczące z lasem. Przeznaczona w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego mn/ut -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej Działka na nowo powstałym osiedlu w Świeradowie Zdroju Kto marzy o własnym domu w pięknym miejscu? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zdrojowa

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

48,46 zł/m²65 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m , znajdujący się na parterze. Gotowy do użytku, idealny na prowadzenie różnorodnej działalności: usługowej, biurowej, handlowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem, ul. Główna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 050 000 zł548,62 m² 3 736,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 423 m²

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! dom Z potencjałem W świeradowie-zdroju | duża działka | przy nowym miesjkim basenie | 458,62 m | 5 423 m działki | czerniawa- świeradów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie zlokalizowane jest centrum miejscowości na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł42 m² 5 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie, w Świeradowie Zdrój. Usytuowane na na pierwszym piętrze w kamienicy (niegdyś pełniący funkcję uroczego zameczku z 1911 roku)o powierzchni całkowitej 41,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

765 000 zł63 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Proponuję Państwu w pełni wyposażony apartament usytuowany na 2 piętrze budynku 3 piętrowego który znajduję się w Świeradowie Zdroju. Na powierzchnię 63 m2 składa się: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Świeradowa-Zdroju. Mieszkanie składa się z 4 pokoi oraz osobnej kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. 3 pokoje są w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 790 000 zł600 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 199 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium ma przyjemność zaprezentować Państw Siedlisko Krasna w Górach Izerskich w Świeradowie Zdrój. Piękne miejsce wśród zieleni i natury bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

619 000 zł120 m² 5 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu w Świeradowie Zdroju. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, urokliwej części miasta. Na parterze do dyspozycji Właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 849 000 zł186 m² 9 949,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:189 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres prezentuje dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Świeradowie-Zdroju. Nieruchomość którą mamy przyjemność zaprezentować to czterokondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

5 255 000 zł11 678 m² 449,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 1,1678 ha, położone w Świeradowie-Zdroju, w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji uzdrowiskowych w Polsce. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 990 000 zł16 455 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 1,6455 ha, położone w Świeradowie-Zdroju, w malowniczej, wysoko położonej części miasta, z panoramicznym widokiem na góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

835 000 zł45 m² 18 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na góry, własną sauną i zadaszonym balkonem Na sprzedaż komfortowy apartament w prestiżowej lokalizacji w Świeradowie-Zdroju zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

475 000 zł56 m² 8 454,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W swieradowie -zdroju doskonała inwestycja na sprzedaż w nowej, niższej cenie idealne pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Cel mieszkalny lub usługowy. wielu zadowolonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

675 000 zł113 m² 5 973,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 090 000 zł220 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

Oferta sprzedaży domu w Świeradowie Zdroju - 220 m Na sprzedaż dom o powierzchni 220 m , położony w urokliwej miejscowości Świeradów Zdrój. Nieruchomość oferuje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

629 000 zł31 m² 20 251,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament! Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 31.06 mkw. salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka apartament znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Młyńska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł3 981 m² 80,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 3981 m - ul. Młyńska, świeradów-zdrój/czerniawa-Zdrój Atrakcyjna lokalizacja | mpzp | Pełne media | Oferta na wyłączność Lokalizacja Działka położona przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Krobica | 4,5 km od Świeradowa-Zdroju Jeśli marzysz o domu w górach, w miejscu gdzie rano słychać tylko śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

369 300 zł26 m² 14 198,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja to położona u podnóża góry Świeradowiec, starannie zaprojektowany kompleks mieszkalno-usługowy o wysokim potencjale inwestycyjnym Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 26,01.