dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Świeradów-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł50,40 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Dwupoziomowe M3 na Sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, dwupoziomowe M3 o powierzchni 50,4 m , położone na pierwszym piętrze w Świeradowie-Zdroju. Główne Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

750 000 zł60,22 m² 12 454,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Świeradów-zdrój apartament przy lesie ul. Zakopiańska lokalizacja I otoczenie: nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej części Świeradowa-Zdroju przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

750 000 zł58,77 m² 12 761,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone, trzypokojowe mieszkanie w Świeradowie Zdroju. Na jego powierzchnię składają się dwie niezależne sypialnie, duży salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

610 000 zł52,62 m² 11 592,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament znajdujący się na spokojnym, otoczonym zielenią osiedlu w Świeradowie-Zdroju. 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

479 000 zł58,70 m² 8 160,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

T świeradów-Zdrój | 3 pokoje po remoncie w kamienicy z lat 20. + przeszklona loggia/weranda, ogródek, piwnica i część strychu Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

770 000 zł76 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, jasny apartament o powierzchni ok. 76 m , położony w prestiżowej i spokojnej części centrum miasta. Nieruchomość łączy komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

820 875 zł65,67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| oferta sprzedaży apartamentu w Świerardowie-Zdroju Lokalizacja: ul. Polna, apartamenty Budynki: budynek A, kondygnacja parter Numer lokalu: 38 Szczegóły lokalu: - powierzchnia użytkowa: 62,70.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

555 000 zł98,70 m² 5 623,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeradów-Zdrój | 98,70 m , 3 pokoje po remoncie w kamienicy z lat 20. | szklana loggia, ogródek, piwnica, strych, garaż murowany Na sprzedaż stylowe, słoneczne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

460 000 zł115,13 m² 3 995,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne, duże mieszkanie położone na II piętrze wyremontowanej zabytkowej kamienicy w Świeradowie-Zdrój. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne mieszkania usytuowane w kameralnej willi (dwie osobne księgi wieczyste na lokale). Na parterze mieszkanie o powierzchni 57,13m2 składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowa niższa cena Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59 m Świeradów-Zdrój Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 755 000 zł135 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedyny taki apartament w Świeradowie składający się z salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni z balkonem z prywatną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł77,49 m² 9 020,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wyjątkowy apartament zlokalizowany na parterze nowoczesnego apartamentowca oddanego do użytku w 2015 roku. Powierzchnia: 77,49 m2 W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

999 000 zł38 m² 26 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu wykończony/wyposażony apartament inwestycyjny /sypialnia, pokój z aneksem, balkon/ usytuowany w kompleksie Elements Hotel w Świeradów Zdrój o powierzchni 38,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie zlokalizowane jest centrum miejscowości na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

765 000 zł63 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Proponuję Państwu w pełni wyposażony apartament usytuowany na 2 piętrze budynku 3 piętrowego który znajduję się w Świeradowie Zdroju. Na powierzchnię 63 m2 składa się: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Świeradowa-Zdroju. Mieszkanie składa się z 4 pokoi oraz osobnej kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. 3 pokoje są w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone na wysokim parterze w kamienicy w Świeradowie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł84 m² 6 504,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Świeradowie-Zdrój. Lokal o powierzchni użytkowej 84,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

760 000 zł60 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, bardzo słoneczny w pełni wyposażony apartament z widokiem na góry! Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 60,50 mkw. salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

739 000 zł54 m² 13 559,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament tuż przy kolei gondolowej! Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 54,5 mkw salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie przestronna łazienka z prysznicem taras i duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

785 000 zł60 m² 13 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament premium! Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 60,03 mkw. salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem to nowoczesna przestrzeń z sauną w budynku. Z balkonu roztacza się przepiękny widok na Góry Izerskie. Komfort, styl i lokalizacja tworzą doskonałe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

830 000 zł42 m² 19 880,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju o powierzchni 41,75 m2. Mieszkanie w pełni wyposażone (istnieje także możliwość sprzedaży mieszkania z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

450 000 zł58 m² 7 705,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się na II piętrze bloku, zlokalizowane nieopodal centrum w Świeradowie Zdroju. Mieszkanie o powierzchni 58,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie usytuowane w malowniczej lokalizacji Świeradowa-Zdroju. To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie urok górskiego kurortu i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 086 157 zł51 m² 21 230,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 55 m w górskim resorcie idealna inwestycja! Oferujemy na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 55 m położony w sercu Świeradowa-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł55 m² 7 281,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

NA sprzedaż mieszkalnie spółdzielczo własnościowe Biuro nieruchomości myhome oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Świeradowie Zdroju. Chcesz obejrzeć nieruchomość bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 035 219 zł74 m² 27 675 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w przepięknym Świeradowie Zdroju! Zapraszam do kontaktu telefonicznego z biurem sprzedaży: lokal: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 110 870 zł117 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycyjną dostępną w biurze chf Nieruchomości. Jeśli doceniasz bliskość natury jak i nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 11 928,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze (poddaszu) wyremontowanej zabytkowej kamienicy, z bezpośrednim wyjściem na szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 328 340 zł68 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

-> nie pobieramy prowizji od kupującego Kupując za naszym pośrednictwem zyskujesz do 2000 zł/m2 rabatu na wybrane apartamenty! Biały Kamień | Świeradów Zdrój | Apartamenty od 35 m2 do 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

917 321 zł36 m² 25 215 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty położone są przy samym lesie z pięknym widokiem na Góry Izerskie, a zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zakładają brak możliwości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Świeradów zdrój komfortowy apartament piękny widok na góry Oferuję Państwu do sprzedaży komfortowy w pełni wyposażony i umeblowany apartament położone na I piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

880 000 zł99 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż budynek z dwoma apartamentami funkcjonującymi w najmie krótkotermonowym w ślicznym Świeradowie-Zdroju. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

469 000 zł58 m² 8 030,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w Świeradowie Zdroju. Na powierzchnię użytkową 54,4m2 składa się: kuchnia, łazienka, przedpokój i trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne