cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Świeradów-Zdrój - Oferty sprzedaży nieruchomości
146 ogłoszeń
Od najnowszych
146 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Polna
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
535 545 zł40 m² 13 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
499 000 zł84 m² 6 504,74 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
770 345 zł36 m² 21 500 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
820 000 zł4 231 m² 193,81 zł/m²
Archiwalne
Willa z garażem Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
2 790 000 zł600 m² 4 650 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
2 700 000 zł18 000 m² 150 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach, ul. Żwirki i Wigury
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
1 200 000 €20 000 m² 60 €/m²
Archiwalne
Działka komercyjna Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
2 509 556 zł7 275 m² 344,96 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
2 509 557 zł461 m² 5 443,72 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Zdrojowa
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
2 509 557 zł461 m² 5 443,72 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
760 000 zł60 m² 12 562 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
628 000 zł38 m² 16 578,70 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Źródlana
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
615 000 zł32 m² 18 987,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
630 000 zł38 m² 16 596,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
739 000 zł54 m² 13 559,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
485 000 zł51 m² 9 494,91 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
625 000 zł38 m² 16 587,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
628 000 zł38 m² 16 600,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
785 000 zł60 m² 13 076,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, ul. Źródlana
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie
415 000 zł33 m² 12 734 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Kilińskiego
Świeradów-Zdrój,dolnośląskie